Tag: góry

Kiedy wyruszyć w kierunku Nepalu a także na Kubę?

Do Nepalu warto wybrać się w szczególności na przełomie października a także listopada, kiedy zaczyna się pora sucha jak też kończą się opady letniego monsunu. W Nepalu rozpoczynają się wtenczas żniwa ryżu, natomiast towarzyszy im barwna obrzędowość a także praktykowane od pokoleń zwyczaje.

Co należy zrobić aby prawidłowo przygotować się do wakacji w górach ?

Każda z osób, która ciężko pracuje wymaga odpoczynku, świetną okazją do tego stają się wakacje oraz urlop. Jest wiele miejsc w Polsce będących celem turystów, choćby wyjątkowe Mazury wraz z jeziorami, polskie morze, czy nawet góry. Niemałą popularnością cieszą się Tatry jak również Zakopane, a także Karkonosze wraz z Karpaczem i szczytem Śnieżki. Trzeba

Chatki wczasowe, to doskonały alternatywa kwater kiedy preferujesz urlop w Bieszczadach

Bieszczady? Można powiedzieć, że jest to „dziki zachód” Polski, lecz w optymistycznym tego słowa przesłaniu. pejzaż tej tajemniczej oraz uroczej krainy ma liczne i rozpoznawcze elementy, które mają swój niepowtarzalny wdzięk oraz kreują niepowtarzalną w innym miejscu atmosferę. To przede wszystkim liczne dzikie niziny, powykręcany San, ogromne puste okolice i jezioro Solińskie.

Sprawdzone miejsce na weekendowy wyjazd w góry

Sudecka miejscowość, która jest znana z tego, że wszystko w niej układa się po naszej myśli, to oczywiście Karpacz (ogólnie o mieście). Karpacz, jako miasto, które żyje z turystów postarało się o to by każdemu turyście było tam dobrze.