Ekskluzywny hotel z salą konferencyjną w Rzeszowie

Hotel Rzeszów to prestiżowe miejsce, dogodne położenie, inspirująca architektura i czysta elegancja wraz z nowoczesną technologią. Hotel Rzeszów proponuje nie tylko doskonałe zakwaterowanie, ale również dobrze zorganizowane zaplecze konferencyjne. Oferuje kompleksowe usługi – możliwości zorganizowania szkoleń czy konferencji bez konieczności opuszczania obiektu.

Spotkanie, zebranie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Hotel Rzeszów usytuowany jest w Rzeszowie przy autostradzie międzynarodowej oraz obwodnicy.

Nakłaniamy Cię do zajrzenia do kolejnego wpisu na ten temat – tam odnajdziesz ekstra wiadomości. Więc idź do serwisu kwatery pracownicze warszawa i ciesz się do woli.

Hotel ma komfortowe połączenie z centrum miasta. Usytuowanie hotelu umożliwia komfortowe planowanie dalszych wycieczek turystycznych do Tarnowa, Krakowa czy Zakopanego. Obiekt usytuowany jest wśród zieleni, co gwarantuje Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom zorganizowanym, wypoczynek w spokoju, z dala od ulicznego zgiełku, o każdej porze roku.Hotel Rzeszów zapewnia sympatyczną, profesjonalną obsługę oraz komfort i domową atmosferę.

W ofercie dostępne są pokoje 1, 2, 3 lub 4 osobowe. Pokoiki w hotelu są duże i jasne. Każdy z pokoi posiada nowoczesną łazienkę, TV jakości HD wraz z dostępem do rozmaitych kanałów, Internet oraz minibar.

Niektóre z pokoi posiadają balkoniki lub tarasy, z których roztacza się piękny widok na okolicę. Wygodna winda ułatwia przemieszczanie się między piętrami. Hotel ma własny monitorowany parking. Recepcja jest całodobowa. Hotel przyjmuje płatności gotówkowe, karty płatnicze jak i przelewy bankowe.

Hotel dysponuje 5 sal o różnej wielkości – wszystkie w modnej i eleganckiej stylizacji, świetnie dostosowane do prowadzenia szkolenia lub spotkań biznesowych – doczytaj tu. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych pomieszczeniach można zorganizować zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze zjazdy czy kameralne spotkania. Wszystkie sale znajdujące się w hotelu są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny – niezbędny do przeprowadzenia zajęć.

Konferencja

Autor: icannphotos
Źródło: http://www.flickr.com
Sala konferencyjna w Rzeszowie to doskonałe miejsce, w którym można zorganizować różnorodne szkolenia biznesowe. Zarówno wyposażenie wnętrz, jak i elegancka stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Uroczyste spotkanie lub kongres utrzymane jest zatem w przyjaznej a jednocześnie profesjonalnej atmosferze. Łączna powierzchnia sal to 600m2, dla ponad 600 osób. Istnieje możliwość zarówno połączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników konferencji udostępniamy przestronny hol oraz balkon, gdzie w przerwie szkolenia każdy może zaciągnąć świeżego powietrza.

Porównaj: Hotel Bristol Rzeszów